Nový termín nymburského rapidu stanoven!

29.08.2020 07:00

Vážení šachoví přátelé,

 

když jsme začátkem jara kvůli koronaviru rušili náš již tradiční turnaj v rapidu O pohár starosty města Nymburka, slíbili jsme si v oddílu, že pokud to situace dovolí, uspořádáme ho ještě letos. Protože je nyní situace relativně pod kontrolou, stanovujeme nový termín turnaje na sobotu 29. 8. 2020. V ostatních údajích zůstává pozvánka v platnosti, je vyvěšena na našich webových stránkách a znovu ji umisťujeme do seznamu akcí na nss.cz.

I když jsme si vědomi toho, že nový termín koliduje s jinými akcemi, šlo v podstatě o jediný možný termín až do konce roku, pokud jsme turnaj nechtěli pořádat uprostřed prázdnin nebo na jiném místě než v důstojném prostředí Obecního domu v Nymburce. Navíc čím blíže k podzimu, bude situace s „koronáčem“ asi méně pod kontrolou.

Věříme, že i v náhradním termínu si turnaj najde dost zájemců, spoléháme i na to, že po nucené přestávce budete šachově „vyhládlí“. Přijeďte, tradiční ovocný bufet bude obohacen o sezónní druhy!

Do okamžiku zrušení turnaje se nám přihlásilo více než 40 hráčů. Abychom měli nyní o startujících přehled, všechny tehdejší přihlášky rušíme a začínáme znovu od nuly.

Těšíme se na shledanou v Nymburce

pořadatelé ze Sokol DDM Nymburk